×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  Insajderi
  08 September 2023 - 11:06

  1 mijë e 846 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët në vendin tonë.

  Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 32 aksidente me të lënduar dhe 37 me dëme materiale.

  Në 24 orët e fundit janë arrestuar 16 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark