×
 • Showbiz
 • Show

  Megi Pojani shfaqet tërheqëse në fotografitë e reja

  Insajderi
  10 March 2023 - 16:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Megi Pojani merr vëmendje me pothuajse secilën paraqitje që bën.

  Zeshkania joshëse këtë herë përveç që dukej tejet joshëse dhe në formë ajo që u vu re ishte edhe ndryshimi i ‘look’-ut.

  Ajo dukej tejet atraktive teksa ekspozonte linjat e formësuara në disa imazhe të realizuara në ashensor dhe parking makinash.

  “Megatron”, ka shkruar Megi në mbishkrimin e fotografive.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark