×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Mërgimtarja që po ‘çmend’ rrjetin me bukurinë e saj, ka një raport të veçantë me babanë dhe këndon bukur

  Insajderi
  27 July 2023 - 22:57
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Fjolla Berisha është emër i njohur në rrjetet sociale e sidomos në Tik-tok ku numëron 1oo mijë ndjekës.

  Ajo bashkë me babanë e saj e bëjnë një dyshe fantastike në muzikë.

  Ata treguan se këndojnë edhe në dasma dhe ahengje por siç thotë ai me çmime të arsyeshme.

  “E kemi një çmimim minimal dhe jo ato shifra të larta. Bakshishe ka. Dukagjini është rajoni që jep bakshishe më shumë”, tha babi i Fjollës.

  Pos muzikës treguan edhe raporton e veçantë që kanë mes vete.

  “Babai kur kam qenë e vogël ka qenë më i vështirë. Amo jem shumë shok të mirë dhe jo vetëm për video sepse në realitet është ashtu”, tha Fjolla.

  Intervistën e plotë e gjeni në linkun në vazhdim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark