×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Modelja ruse bën veprimin e papritur, a po mendon ende për Don Xhonin?

  Insajderi
  21 May 2023 - 16:17

  Modelja ruse Ariana Lirey është një emër i njohur në showbizit shqiptar pas lidhjes së saj me Don Xhonin.

  Ajo dhe reperi shqiptar u takuan në Dubai për ta vazhduar lidhjen për një kohë e për ta përfunduar me kogja zhurmë.

  Por jeta sentimentale e Arianës nuk po ecën mirë ndonëse lidhja e saj pas Don Xhonit u kurorëzua me martesë.

  Por veprimi i fundit tregon se modelja përfundimisht është ndarë edhe nga bashkëshorti.

  Këtë lajm Ariana e bëri të ditur duke hedhur unazën e martesës në ujë, derisa po shëtiste me varkë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark