×
 • Sport
 • Sport

  Mourinho afër Manchester Unitedit

  Insajderi
  10 February 2016 - 19:05

  Prej disa ditësh në mediat angleze ka qarkulluar fjalë që e kanë lidhur portugezin, Jose Mourinho me skuadrën e Manchester United.

  Revista prestigjioze britanike Daily Mirror, raporton se Joze Mourinho i ka treguar miqve shumë të afërt për punën e re te Manchester United.

  Mes portugezit dhe skuadrës angleze ka mbetur vetëm është mbyllja e disa pikave në kontratë, pasi që marrëveshja në parim është arritur.

  Nëse kjo gjë ndodhë atëherë Manchester United do të duhet ta shkarkojë trajnerin e tanishëm, holandezin, Louis Van Gaal.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark