×
 • Showbiz
 • Show

  Ndalni nxemjet përpara se t’i shihni këto fotografi të Luana Vjollcës

  Insajderi
  14 December 2023 - 10:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollca, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare e njohur për stilin e saj të veçantë dhe praninë energjike në skenë, ka ndezur rrjetet sociale me një seri fotografish të reja të postuara në Instagram.

  Imazhet, të cilat janë kapur gjatë prapaskenave të një projekti muzikor në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, e paraqesin Luanën në një dritë të re, elegante dhe mahnitëse.

  E veshur me një fustan të zi me prerje që e bën atë të duket joshëse dhe e ekspozuar me shijim, Luana ka treguar se di të mbajë vëmendjen e publikut jo vetëm me talentin e saj muzikor, por edhe me prezencën e saj të fortë vizuale.

  Veshja e saj e zezë, e cila përqafon dhe vë në pah linjat e saj, kombinuar me një make-up profesional dhe stil flokësh që përsosin pamjen e saj, e bëjnë atë të duket si një ikonë e vërtetë e modës dhe bukurisë.

  Fotografitë janë të mbushura me karakter dhe stil, që nga shprehjet e saj të fytyrës deri te pozicionet që marrin në pah vetëbesimin dhe ndjesinë e saj të lirisë.

  Fansat dhe ndjekësit e saj në Instagram kanë përqafuar menjëherë këto imazhe, duke i dhënë mijëra “pëlqime” dhe komente pozitive për bukurinë dhe shkëlqimin e saj.

  Ky set fotografik nga Luana Vjollca është një dëshmi për ndikimin që mund të ketë një imazh i kuruar mirë dhe një prani karizmatike në mediat sociale.

  Ndërsa bukuroshja vazhdon të punojë në projekte të reja muzikore dhe të ndajë talentin e saj me botën, imazhet e saj nga prapaskenat e Prishtinës do të mbeten si një kujtim i bukur i aftësisë së saj për të magjepsur dhe frymëzuar të tjerët me çdo paraqitje. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark