×
 • Sport
 • Sport

  Ndeshja e Messit dhe Mbappes – dyshja e “fundosin” Marseillen

  Insajderi
  26 February 2023 - 23:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  PSG ka shënuar fitore të thellë në stadiumin “Velodrome”, duke e mundur me rezultat 3:0 Marseillen. 

  Futbollistët Kylian Mbappe dhe Lionel Messi, ishin të papërmbajtshëm. 

  Mbappe ka shënuar në minutën e  25-të e 55-të, të dy dyja pas asistimit të Messit. 

  Messi realizoi në minutën e 29-të pas asistimit të Mbappes.

  PSG kryeson me 60 pikë, ka tetë më shumë se Marseille në pozitën e dytë pas 25 jave në Francë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark