×
 • Showbiz
 • Show

  Njerëzit ishin të gatshëm të paguanin 2,000 euro për të siguruar fotot e Egla Ceno rrugëve të Tiranës

  Insajderi
  02 April 2024 - 19:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Imazhet e Egla Cenos në rrugët e Tiranës kanë bërë xhiron në rrjetet sociale, derisa konfuz ka mbetur fakti se çfarë do të bëhet me banoren më të përfolur të ditëve të fundit.

  Në fillim u tha se aktorja ishte skualifikuar nga gara, dhe vetëm të nesërmen, dolën imazhet të cilat e tregonin atë të izoluar brenda një dhome nga banorët e tjerë të BBVA-s.

  Duke mos mjaftuar këto, dolën imazhet që Egla po ecte rrugëve të Tiranës me disa persona të paidentifikuar, për të cilët tani thuhet se ishin stafi i produksionit.

  Këto imazhe të Eglës, janë shkrepur nga qytetarë të shumtë të cilët ishin të entuziazmuar se kur e panë aktoren në rrugët e kryeqytetit të Shqipërisë.

  Ndërkaq, gazetari i Top Channel, Arjon Muça deklaroi se madje një person ishte i gatshëm të paguante 2,000 euro për ndonjë fotografi të saj në Tiranë, duke treguar edhe interesimin që kanë shikuesit për “ish-banoren”.

  “Shihja njerëz në Komunën e Parisit që bërtisnin e ulërisnin, ‘e pashë Eglën’, derisa një personazh i njohur si Anaidi, tha se është i gatshëm të paguajë 2,000 euro kush i çonte fotografi të Eglës në Tiranë”, potencoi ai. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark