15:04 - 13 Qershor 2021

Gjatë ditës së djeshme një fermë e pulave në fshatin Koretin të Kamenicës është goditur nga vetëtima dhe ka marrë flakë.

Në një video të publikuar shihet se si fermës duke i dalë flaka, si pasojë e goditjeve të forta nga rrufeja.

Nuk dihet ende për dëmet që ka shkaktuar.