×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamje nga droni, mijëra studentë protestojnë në Tiranë

  Insajderi
  11 December 2018 - 11:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  I gjithë segmenti i ”Rrugës së Durrësit” në Tiranë është mbushur sot nga mijëra studentë dhe gjimnazistë që kërkojnë uljen e tarifave në universitete dhe përmirësim të kushteve në auditore dhe konvikte.

  Pamjet me dron të filmuara nga ”News 24”, tregojnë qartësisht numrin e madh të të rinjve që i janë bashkuar kësaj proteste.

  Gjimanizistë dhe studentë të tjerë i bashkohen çdo minutë protestës, si dhe pritet ardhja e studentëve nga Durrësi, Elbasani dhe Shkodra.

     

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark