×
 • Sport
 • Sport

  Përfundojnë pjesët e para në tri përballjet e Superligës së Kosovës – plotë katër gola në ndeshjen mes Lirisë dhe Feronikelit

  Insajderi
  24 September 2023 - 15:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë mbyllur 45 minutat e tri ndeshjeve që po zhvillohen sot në kuadër të Superligës së Kosovës.

  Kryendeshja mes Dritës dhe Prishtinës është mbyllur pa gola, kurse në Suharekë, Ballkani është duke avancuar me rezultat 2-1 ndaj Malishevës.

  Në Prizren, aty ku po luhet ndeshja mes Lirisë dhe Feronikelit, janë shënuar plotë katër gola brenda pjesës së parë, me Lirinë e cila shënoi tri gola të brenda 13 minutave të para, kurse Feronikeli e ngushtoi epërsinë në minutën e 35’të.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark