×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Përleshje mes pesë personave në Graçanicë, arrestohen dy prej tyre

  Insajderi
  11 December 2023 - 10:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një përleshje fizike ka ndodhur mes pesë personave në Graqanicë.

  Sipas policisë të dyshuarit kanë qenë nën ndikim të alkoolit, ku si pasojë njëri nga personat ka pësuar lëndime dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

  Lidhur me rastin janë informuar autoritetet kompetente ku dy prej të dyshuarve të përfshirë në rast janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark