×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Përleshje në Fushë Kosovë, dy të lënduar

  Insajderi
  02 May 2023 - 09:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy persona pasi kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin.

  Dy të dyshuarit janë shtetas të Shqipërisë.

  Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 03:30.

  Si pasojë e rastit të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me  vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

  Njoftimi i plotë:

  Fushë Kosovë 01.05.2023 – 03:30. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shtetas të shqipërisë të cilët për shkak të një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri tjetrin. Si pasojë e rastit të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me  vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark