×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Po bënte video për TikTok, pakujdesia i merr jetën 18 vjeçarit shqiptar në Itali

  Insajderi
  30 January 2024 - 12:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  18- vjeçari shqiptar, Lorenzo Pjetrushi ka humbur jetën tragjikisht në Itali teksa po realizonte një video për TikTok.

  Ngjarja ka ndodhur me 20 Janar, kur i ndjeri kishte hipur mbi makinë që drejtohej nga kushëriri i tij që të qëndronte në këmbë dhe të filmonte videon, pavarësisht se ishte në lëvizje.

  Ai ishte në kujdes intensiv në spitalin e Trevisos por ndërroi jetë me 29 Janar.

  Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, i riu ka qenë me disa miq dhe të afërm për të festuar ditëlindjen e kushëririt të tij. Djemtë kishin vendosur të organizonin një shaka me djalin e ditëlindjes duke hipur mbi makinë. Por shakaja përfundoi në tragjedi pasi djali u rrëzua, duke pësuar një dëmtim të rëndë në kokë

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark