×
 • Sport
 • Sport

  Policia e Ferizajt interviston gjyqtarët e ndeshjes Ferizaj – Dukagjini?

  Insajderi
  31 May 2023 - 18:06

  Gjyqtarët e ndeshjes Ferizaj – Dukagjini në krye me Mervan Bejtullahun, janë intervistuar nga Policia e Ferizajt.

  Pritet të intervistohen edhe disa persona të tjerë, lojtarë dhe zyrtarë të të dyja klubeve.

  Ndeshja Ferizaj – Dukagjini, dyshohet se ishte e kurdisur dhe po hetohet nga Sektori i Hetimeve Rajonale në Ferizaj.

  Ferizaj arriti fitore në sekondat e fundit të ndeshjes me një gol që u komentua jashtëzakonisht shumë, duke e siguruar barazhin dhe duke shpëtuar nga rënia.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark