×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Policia e gjobitë ngasësin e biçikletës pasi u fut në autostradë

  Insajderi
  23 June 2023 - 11:32

  Njësia për Kontroll të Autostradave gjatë patrullimit në autostradën “Ibrahim Rugova” nga Prizren Veri në Prizren Jug ka hasur një person duke drejtuar biçikletën në autostradë ku është rreptësisht e ndaluar sipas ligjit.

  Policia ka njoftuar se ngasësi i biçikletës është gjobitur 60 euro dhe i njëjti është larguar nga autostrada.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark