×
 • Sport
 • Sport

  Publikohen formacionet startuese të sfidës mes Ballkanit dhe Dinamo Zagreb

  Insajderi
  05 October 2023 - 17:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Me fillim prej orës 18:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” zbresin kampioni i Kosovës dhe aj i Kroacisë.

  Ballkani e pret Dinamo Zagrebin, në kuadër të xhiros së dytë të UEFA Conference League.

  Skuadra nga Suhareka, në ndeshjen e parë humbi me rezultat minimaë kundër Plzen dhe sot do të kërkoj të paktën 1 pikë.

  FORMACIONET ZYRTARE:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark