×
 • Sport
 • Sport

  Publikohen pamjet e sulmit me shishe drejtuar trajnerit të Ballkanit, Ilir Dajës

  Insajderi
  09 October 2023 - 18:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë publikuar pamjet e sulmit me shishe që iu bë dje Ilir Dajës.

  Në “Fadil Vokrri”, u zhvillua derbi i javës në Superligën e Kosovës, në mes Prishtinës dhe Ballkanit.

  Ndeshja u mbyll me barazim 1-1.

  Sot në media u raportua për një sulm me shishe ndaj trajnerit të kampionit në fuqi, Ilir Dajës, ku tashmë edhe pamjet janë publikuar.

  Ballkani ka kërkuar nga organet kompetente të Federatës së Futbollit të Kosovës që të ndërmarrë masa për këtë incident.


  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark