×
 • Sport
 • Sport

  Romano e konfirmon: Sanchez rikthehet te Inter – Correa kalon te Marseille

  Insajderi
  24 August 2023 - 16:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Tashmë nuk ka më dyshime, Alexis Sanchez do të kryejë ditën e nesërme testet mjekësore me Interin.

  Sulmuesi kilian rikthehet te zikaltërit me parametra zero pasi shpenzoi një sezon te Marseille në Francë. Lojtari dhe Inter kanë rënë dakord për kushtet e kontratës dhe pritet ta firmosë atë në ditët në vazhdim.

  Nga ana tjetër, Correa do të transferohet te Marseille.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark