×
 • Showbiz
 • Show

  Romeo largon Heidin nga ferma, sjell Gracianon

  Insajderi
  14 February 2024 - 18:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Për nder të Shën Valentinit, vëllai i madh i ka larguar tre çiftet e shtëpisë nga banorët e tjerë dhe i ka dërguar në një fermë.

  Atyre u janë caktuar të përmbushin disa kërkesa për kafshët, Romeo edhe ka mjelë qumështin e kafshëve.

  Vëllai i Madh, sot më anë të një zarfi të bardhë, ka lajmëruar që ata kanë mundësinë të zëvendësojnë njërin nga ta më një nga banorët e tjerë që gjenden në shtëpi.

  Romeo i ka kërkuar Heidit të largohet nga ferma dhe të futet Graciano.

  Banorëve po ashtu do iu bashkohen në fermë Egla dhe Ledjona më votat e banorëve që gjenden në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark