×
 • Sport
 • Sport

  Ronaldo nuk luan sot, tifozët e Genoa dhe Juves kanë këtë kërkesë të çuditshme

  Insajderi
  17 March 2019 - 12:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Genoa dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme të xhiros së 28-të në kuadër të Serie A.

  Kampioni italian në këtë takim nuk ka llogaritur në shërbimet e futbollistët më të mirë, Cristiano Ronaldo, duke vendosur për ta pushuar, pas paraqitjet briliante në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madridit, ndaj të cilës shënoi hat-trick, më shumë në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark