×
 • Showbiz
 • Show

  Sara përplaset ashpër me Ilnisën: Je këtu sepse ke bërë dashuriçka me Meritonin

  Insajderi
  07 February 2024 - 22:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një debat i nisur që mbrëmjen e djeshme mes vajzave ka vazhduar të degradojë dhe sot. Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Sarën.

  Sara e konsideron Ilnisën si një lojtare të dobët e cila është në lojë vetëm sepse ka bërë dashuriçka me Meritonin.

  ‘Unë nuk merrem me lojtare të nivelit tënd’- i është kthyer Ilnisa teksa qëndron përballë Saras, e ndërsa kjo e fundit i thotë: ‘Jam gati, merru me mua!’

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark