×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  ‘Shën Valentini’ i Luana Vjollcës, ja dedikimi emocionues që bëri

  Insajderi
  14 February 2024 - 13:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja Luana Vjollca ka zgjedhur t’ja dedikojë vetes festën e ‘Shën Valentinit’ sot, me një dedikim të ëmbël.

  Ndonëse është përfolur prej kohësh se Vjollca është në një romancë sekrete me biznesmenin nga Kosova, Krenar Cocaj, moderatorja është munduar gjithmonë të na vërtetëojë të kundërten dhe nuk e ka pranuar ende publikisht lidhjen disa vjeçare.

  Duket se të njëjtën gjë ka bërë dhe sot. Në një postim në ‘Instastory’ ajo i dedikon vetes një urim për sakrificën, punën e palodhshme që ka bërë për të arritur këtu ku është.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark