×
 • Insajderi Video
 • Insajderi

  “Shqiptarët nuk e duan Amerikën, por i tuten”, këto janë arsyet se pse ne të tjerët nuk mendojmë si Kurti për SHBA’në

  Insajderi
  04 July 2023 - 17:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sot është shënuar 247 vjetori i shpalljes së pavarësisë së Amerikës.

  Përkundër viteve të kaluara sivjet nuk është paraparë të mbahet ndonjë aktivitet për nderë të kësaj dite, e po aq e zbehtë sa kremtimet e 4 korrikut mund të thuhet se janë edhe raportet mes Kosovës e SHBA-ve.

  Në vijim mund të gjeni videon e realizua nga gazetaret e Insajderit ku flitet për ndihmën e Amerikës në çlirimin dhe shtet formimin e Kosovës, sidhe vendosjen e sanksioneve ndaj kësaj të fundit nga shteti mik.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark