×
 • Showbiz
 • Show

  Si i ka raportet me ish-banorët e “BBV”, po me Shpatin? Rrëfehet Nita Latifi

  Insajderi
  03 June 2023 - 23:38

  Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Nita Latifi ka qenë në qendër të mediave rozë. Ditën e sotme, ajo ishte e ftuar në “S’e luan Topi” ku ka folur për fëmijërinë dhe projektet e reja.

  E pyetur nga moderatorja Nita ka komentuar disa prej raporteve, përfshi këtu Zhaklinën, Diolën por edhe Bledi Manen.

  “Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në bbv për guximin që ka patur për të shprehur mendim e saj.

  Bledi ka qenë një mik i mirë brenda në shtëpi, jashtë doli të ishte ndryshe. Ne jemi njerëz ka momente që nuk merremi vesh, ka momente që gabojmë. Mua nuk më ka palqyer sjellja e tij jashtë shtëpisë. Gjithsesi mendoj që më e mira është që të ulen dhe ti sqarojnë të gjithë keqkuptimet e tij.

  Shpanin e kam mik të mirë. Kemi raport të mirë shoqëror. Jam duke u kryqëzuar në media që jemi kapur mat. E vërteta është se jemi miq.

  Me Diolën nuk kemi kohë të shihemi. E kam takuar Fotinin se e kam shumë shoqe. Absolutisht e vërteta është që raportet janë shumë të mira.

  Me Ronaldon jemi duke i patur disa ngacmime nëpër media i ka filluar vetë I pari.”- tha Nita Latifi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark