×
 • Showbiz
 • Show

  “S’ka këllqe, shfrytëzon vajzat”, Donaldi reagon pas kritikave të shumta për ‘lojën’ e Romeos

  Insajderi
  07 February 2024 - 09:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  “Prime-in” e mbrëmshëm të Big Brother VIP Albania, Romeo Veshaj ishte në qendër të një debate për raportin me Heidin dhe vajzat e tjera të shtëpisë.

  Roza ka kritikuar atë se nuk ka argumente, dhe në mungesë të tyre ai zgjedh të ofendoj banorët e tjerë.

  Ndërkaq Albi i tha se “shfrytëzon vajzat e tjera dhe nuk ka këllqe”.

  Pas kësaj ka ardhur edhe reagimi i Donaldit.

  Në Intagram ai ka shkruar: Ta bej dhe une njehere opninonistin se sme gjen gje.
  Romeo paska frike te merret me gocat kur me shume debate ka me goca.
  -nje goce I permend jeten jashte dhe vetem se nuk ju kthye me te njejten monedhe paska frik dhe munges argumenti.
  Imagjinoni te kishte fol romeo per jeten e asaj. Ishte ber problem kombtar. Po nuk e diskuton njeri kete. Romeo vetem ofendon kur romeos I thon nuk je burr se futesh ne muhabete grash kur muhabetet e grave vdesin ta permendin per puci puci dhe e ftojne ne debat.
  -Romeo thot I mbroj njerzit e mi! Aaa gabim, ti mbron njerzit, jo jo ben strategji, jo eshte mire ti mbrosh, po pranoje qe I mbron
  Se kur I mbron eshte mir qe mbron etj etj.
  Aaa se harrova. Mire qe u moren mungesat sot qe kuptuam qe koreografi qenka aty dhe paska pas mendime te tjera kur rrinte mes shokesh porrr mendimin e vet e jep vetem kur merr sinjal nga opinionisti.
  Hajde dhe ca duartrokitje tani per kete qe shkruajta dhe pse nuk duhen.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark