×
 • Showbiz
 • Show

  Skandaloze në Përputhen: Konkurrentja e godet shuplakë, konkurrenti e kap për fyti

  Insajderi
  02 April 2024 - 22:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Në puntatën e sotme të “Përputhen” situata mes Endit dhe Erikës ka agravuar në prekje fizike, pasi kjo e fundit e ka goditur me shuplakë. Endi kishte realizuar një takim “hot” me Klaudian dhe për Erikën kjo ishte e pa pranueshme.

  Fakti që emri i saj ishte përmendur në takimin Buçi- Klaudia, e irritoi, duke mos e menduar dy herë shuplakën që i dha në faqe.

  “Ske të drejtë ta përmendësh emrin tim”, u shpreh Erika.

  “A je në vete me këtë që bëre?”, i kundërpërgjigjet Endi duke i shtrënguar krahun.

  Erika, është vënë re se ka një pëlqim të madh kundrejt Buçit, madje sa në deklaratat e saj e ka ndaluar të dalë me vajza të tjera.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark