×
 • Lajme
 • Lajme

  Sulmi i tretë në Londër

  Insajderi
  04 June 2017 - 01:00

  Pasi një furgon i bardhë hyri mes këmbësorëve në Urën e Londrës duke lënë mbi 20 të lënduar edhe nga therja e tyre, dhe incidentit të dytë që ndodhi vetëm një kilometër larg Urës në një dyqan ushqimor, ka ndodhur edhe sulmi i tretë.

  BBC raporton se incidenti i tretë ka ndodhur në Vauxhall.

  “Policia po i përgjigjet një incidenti në Vauxhall në jug të Londrës”, raporton BBC./Insajderi.com

  Lexoni në Insajderi, mbi serinë e sulmeve në Londër:

  NJË FURGON HYN MES KËMBËSORËVE NË URËN E LONDRËS, MBI 20 TË LËNDUAR

  PASI HYRI ME FURGON MES TURMËS, VOZITËSI THERË KËMBËSORËT NË URËN E LONDRËS

  PAS INCIDENTIT ME FURGON, NDODH SULMI I DYTË NË LONDËR

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark