×
 • Showbiz
 • Show

  ”Ta pritën shokët me limozinë Ilnisën?”, degradon debati Egla-Meriton

  Insajderi
  20 April 2024 - 17:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Meritoni dhe Egla nuk gjejnë paqe dhe një tjetër debat i ashpër ka ndodhur midis dyshes.Gjithçka nisi me Meritonin që akuzoi Eglën se merret me njerëz jashtë shtëpisë duke i kujtuar asaj deklaratat e bëra.

  “Po më bën presion?”, e pyeti Egla moderatorin, i cili u shpreh se edhe ajo i ka thënë: “Ti the që unë jam marrë me njerëz nga jashtë”.

  “Jo, të thashë për patrotizmin dhe besimin fetarë. Ti më the merru me gjyqin që ke jashtë se i ke bërë ati djalit që ka dalë te emisioni”- iu drejtua Egla, ndërsa i tha Meritonit që ti kërkojë falje mamit të saj e cila po i shikon.

  Meritoni: Zotëria ka dalë në emision dhe ka fol për ty.Ti ke qenë ajo që je marrë me njerëz jashtë

  Egla: Do merrem prap, ti do më paguash avokatin?

  Meritoni: Kaq mjafton për mua

  Egla: Ta pritën shokët me limozinë Ilnisën? Se do ma çosh edhe mua

  Meritoni: Ti je ajo që je marrë me njerëz jashtë

  Egla: Unë do bëj timen. Ti kush je që ma kujton mua gjyq jashtë?

  Meritoni: Unë të tregova se ty nuk të takon të flasësh për mua se jam marrë me njerëzit jashtë dhe kam përdorur situata nga jashtë

  Egla: Po më bën presion!

  Meritoni: Ti the që unë jam marrë me njerëz nga jashtë

  Egla: Jo, gtë thashë për patrotizmin dhe besimin fetarë. Ti më the merru me gjyqin që ke jashtë se i ke bërë ati djalit që ka dalë te emisioni dhe bla, bla, bla.

  Meriton: Kaq kisha për ty

  Egla: Kërkoji falje mamit tim, o budalla

  Meritoni: Budallaqe. Sinonimi i kujtë është budallë

  Egla: I syve që të pëlcasi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark