×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Tentim vrasja në një shisha-bar në Podujevë, policia e arreston të dyshuarin

  Insajderi
  24 August 2022 - 10:45

  Pas gati një muaji është arrestuar i dyshuari që plagosi një person në një lokal (shisha bar), në parkun e qytetit të Podujevës.

  Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin e saj ditor.

  “Parku i qytetit Podujevë, 06.08.2022 – 02:25. Me 23.08.2022 lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar PK.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark