×
 • Showbiz
 • Show

  U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

  Insajderi
  29 February 2024 - 23:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të ‘Big Brother VIP Albania 3’ shkaktoi disa polemika në rrjet.

  “Unë e ndjek Big-un sivjet për Ledionin. Po e ndiqni big-un? Për kë? Për Ledionin”, ka shkruar ajo në InstaStory.

  Kjo u mor si thumb në drejtim të Arbana Osmanit. Ish-konkurrentja reagoi duke thënë se deklarata është nxjerrë jashtë kontekstit.

  “Fjalët e mia dje janë nxjerrë jashtë kontekstit. Nuk kam dashur të thumboj askënd, përkundrazi e respektoj punën e të gjithëve. Komplimentet duhet të jenë të pakursyera për të gjithë kur i meritojmë, siç kanë qenë dhe vjet për Arbanën nga ana ime. Na krijoni ca siklete nga asgjëja”.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark