×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes 17-vjeçari shqiptar në Greqi, u përplas me kamionin e mbeturinave

  Insajderi
  06 June 2023 - 22:54

  Një 17 vjeçar shqiptar ka vdekur në Greqi.

  Ngjarja tragjike ndodhi në zonën e Kavallës.

  Shqiptari ishte duke udhëtuar me motor kur u përplas nga një kampion i mbeturimave.

  Sipas mediave greke, bëhet fjalë për Enea Topin.

  Raportohet se Topi ishte duke udhëtuar së bashku me një person tjetër kur motori humbi kontrollin dhe përfundoi nën rrotat e kamionit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark