×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Vjosa Osmani dhe Arben Vitia vizitojnë sot Gjinekologjinë

  Insajderi
  22 March 2023 - 08:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitinë, pritet që sot ta vizitiojnë Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK.

  Kjo vizitë, që pritet të nisë nga ora 11:00, ku Klinika e Gjinekologjisë planifikon që të fillojë shërbimet për Fertilizim të Asistuar Mjekësor

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark