×
Show

Xhuli e lë përfundimisht shtëpinë e BBVK

Insajderi
18 March 2023 - 01:28
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Pas Mbresës dhe Artanit garën e ka përmbyllur edhe Xhuli.

Garën për cmimin e madh po e vazhdojnë Vedati dhe Stresi.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark