×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Zbulohen detaje për vrasjen e shqiptarit në Gjermani

  Insajderi
  02 December 2023 - 09:52

  Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e 27-vjeçarit shqiptar R.H në Gjermani.

  Mësohet se 27-vjeçari është vrarë po nga një shtetas shqiptar, që dyshohet të jetë 17-vjeç. Gazetari i ABC-së theksoi se autoritetet gjermane kanë bashkëpunuar me familjarë të viktimës për të zbardhur më tepër detaje dhe për identifikimin pasi 27-vjeçari nuk ka pasur dokumentet identifikuese.

  Familjarët e të ndjerit janë njoftuar 3 ditë më parë nga të afërm të tjerë për vdekjen e tij, i cili kishte prej me shumë se 3 vitesh qe jetonte mes Gjermanisë dhe Francës.

  Dyshimet kryesore janë për prishjet e pazareve të drogës, megjithatë i riu në Shqipëri nuk rezulton me precedent penal.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark