×
Show

Andi Bajgora me yjet e Hollywood-it

Insajderi
02 March 2016 - 10:43
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Andi Bajgora, njëri nga dy djelmoshat e filmit “Shok”, nuk ka arritur që të prekë çmimin Oscar javën e kaluar.  Megjithatë, ai ka shfrytëzuar rastin që të takohet me disa prej yjeve të filmit botëror të cilët u panë duke parakaluar në tepihun e kuq gjatë ceremonisë në Los Angeles.

Bajogra ka takuar aktorët Matt Damon, Olivia Ëilde dhe Eddie Redmayne me të cilët ka bërë edhe një foto.

Ekipi e filmit “Shok” do të kthehen të sot në orës 17:50 në Prishtinë./Insajderi.com

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark