×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

  Insajderi
  03 June 2023 - 09:13

  Butrint Imeri mbrëmë martoi vëllai

  Për këtë ai ka postuar disa foto në rrjetet sociale, derisa tregoi që vëllai i tij Shkumbini do të martohet me Florenan që tani është zyrtarisht edhe kunata e tij.

  ”Urime për çiftin ma t’ri”, ka shkruar ai, teksa ka postuar imazhe edhe me dasmorët.

  Por, gjatë ditës së sotme Butrinti ka postuar disa foto e një video ku në një shihet edhe Don Xhoni, por me të cilin ka bashkëpunime e ku kjo dyshe ka bërë një valle interesante.

  Në disa valle shihet edhe menaxheri i përbashkët i Butrintit dhe Don Xhonit, Denis Avdiu.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark