×
Op-Ed
Jetët tona aktualisht janë të ndara në dy periudha kohore: Koha para 7 tetorit, 2023, dhe kohën pas asaj date. Izraeli po kalon në një fazë plot me tronditjet, dhimbje dhe tmerre në vazhdën e masakrës së egër të kryer nga Hamasi mbi civilët e pafajshëm në mëngjesin e Shabbatit,...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark