×
 • Sport
 • Sport

  Çfarë predhe nga Valverde – Real Madrid përsëri në avantazh kundër Napolit

  Insajderi
  03 October 2023 - 22:41

  Real Madrid përsëri ka kaluar në epërsi kundër Napolit.

  Pas një super-goditjeje të Valaberdes, portieri i Napolit, nuk arriti ta ndalte dhe shënoi autogol.

  Rezultati aktual 2-3.

  Pasi

  GOLI:

  https://x.com/yashrmfc/status/1709307088483287383?s=46&t=39PK_dZItoBg6tDMXHq3NQ

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark