×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Digjen disa vetura në Gllogjan të Deçanit

  Insajderi
  06 August 2023 - 09:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Disa vetura janë djegur në Gllogjan të Deçanit, gjatë mesditës së shtunës.

  Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova, i cili tregoi se rasti është duke u hetuar.

  “Dje rreth orë 12:40, Policia është njoftuar nga një qytetar se ne fshatin Gllogjan-Deçan janë duke u djegur disa vetura. Policia menjëherë kanë dal në vendngjarje, gjithashtu edhe zjarrfikësit dhe është bërë lokalizimi i zjarrit, rasti mbetet të hetohet”, u shpreh Rugova.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark