×
 • Showbiz
 • Show

  “Do bëjmë një fëmijë”- Meritoni plane për familje me Ilnisën

  Insajderi
  21 April 2024 - 13:57
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ilnisa dhe Meritoni po mendojnë që të hedhin hapin e madh, për të sjellë në jetë një fëmijë së bashku.

  “Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave?” e pyeti Roza Lati, ndonëse Meritoni tregoi se së shpejti po i mbush 29-vjeç dhe dëshiron që të bëjë edhe një fëmijë tjetër.

  Erjola: Mua nuk më ndodhi dashuri po një shoqëri

  Meritoni: Unë e Ilnisa e hamë bukën prej gojës së njëri-tjetrit

  Erjola: Edhe ne hamë me të njëjtin pirun

  Meritoni: Si mundesh ta krahasosh se unë me Ilnisën dua të krijoj familje dhe të bëj një bebush të vogël

  Erjola: O ishalla, vetëm të të bëj…

  Meritoni: Ishalla o Zot ndodh një qikush i vogël

  Roza: Një fëmijë është gjë e madhe

  Meritoni: Po kismet Zotit ndodh ishalla

  Roza: Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave

  Meritoni: Mos e thuaj ashtu sepse po bëj 29-vjeç dhe dua të bëj edhe një bebush për qef

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark