×
 • Showbiz
 • Show

  Drejt fejesës me partneren e re? Kristi: Kam akoma traumë nga takimi me Sabianin

  Insajderi
  28 September 2023 - 09:28

  Ish-finalisti i ‘Big Brother VIP’ Krist Aliaj ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisioni “Shqipëria Live”, ku ka folur për lidhjen me partneren e re, për të cilën shprehet se është një marrëdhënie e konsoliduar.

  E pytur nëse ajo e ka takuar familjen e Kristit, ky i fundit u shpreh se gjërat janë serioze, dhe, edhe ai vetë është njohur me familjen e partneres.

  “Roberti e ka takuar, motra e ka takuar. Kam takuar prindërit e saj. Është goxha serioze.”

  Ndërkohë, në vëmendje u soll edhe një herë takimi i Kristit me Sabianin në “BBVIP”, një ngjarje të cilës ai iu referua si traumatike e që do mbetet gjatë në memorien e tij.

  “Takimin me Sabianin e kam akoma shumë traumatike, më ka ngelur traumë. Më vjen për të qeshur por ajo situatë që u krijua është akoma një traumë brenda meje.”

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark