×
 • Lajme
 • Lajme

  Ferizajasi gjen parking më të lirë për veturë – e parkon mbi Kurriz

  Insajderi
  08 November 2022 - 20:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person ka parkuar veturën e tij përmbi kurriz në lagjen “Dardania”.

  Bazuar në targat e veturës shihet se personi që drejton automjetin është nga Ferizaji.

  Fotografinë e ka bërë publike faqja “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë”.

  Komentuesit kanë ironizuar me parkingun e Prishtinës, duke komentuar se ky person ka gjetur vend më të lirë për ta parkuar veturën.

  Ndryshe, një orë qëndrimi në Parkingun e Prishtinës është 1 euro, përderisa pas orës së katër të qëndrimit çmimi do të jetë 80 centë.

  Qëndrimi nga 12 deri në 24 orë është 15 euro, abonimi javor 90 euro, mujor 250 euro, për 6 muaj- 1mijë e 350 euro dhe abonimi vjetor- 2 mijë e 500 euro.

  /Gazeta Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark