22:57 - 16 Shkurt 2023

Në konferencën që mbajti sot deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka sulmuar politikisht shefen e Grupit Parlamentar të LVV-së, Mimoza Kusari-Lilën, ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiun dhe anëtaren e VV-së në Tiranë, Dejona Mihali, shkruan Insajderi.

Ai po ashtu tha se Prokuroria duhet ta ftojë për intervistim edhe Nazlie Balën, e disa figura të tjera.

Pas kësaj ka reaguar Nazile Bala, e cila përmes një statusi në Facebook “thumboi” Abazin.

“Kaja e lakmija të korit!, ka shkruar shkurtimisht Bala.