16:19 - 10 Janar 2022

Modelja e njohur, Kejvina Kthella mbetet ndër femrat më të komentuara të showbizz-it.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron mbi 700 mijë persona, e ku vazhdimisht sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Biondina e cila njihet për format joshëse edhe së fundmi postoi një imazh përmes të cilit ka provokuar fansat e saj.

E veshur me ngjyrë të zezë bë të cilën theksoi gjoksin, Kejvina i dhuroi vetës një puthje para pasqyrës.

“Përshkruajeni këtë”, ka shkruar Kejvina në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në InstaStory.

Ndërkohë, rikujtojmë që Kejvina aktualisht po shijon pushimet në Dubai bashkë me dy modelet e tjera nga Kosova, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj.