×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Kisha gjithçka aty”, Luana e mërzitur, çfarë i ndodhi?

  Insajderi
  21 December 2023 - 21:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollcës si duket nuk po i shkon gjithçka më së miri në pushimet në Amerikë.

  Në një instastory ajo njoftoi se i ka humbur telefoni.

  “Humba telefonin tim dje në mbrëmje dhe më vjen të qaj gjithë ditën. Kisha gjithçka në këtë telefon”, shkruan ajo teksa shton se i mungon celulari i saj.

  Ajo ka ndarë edhe një foto tjetër, ku thotë se këto janë të vetmet foto që ka nga New York, pasi gjithë të tjerat i ka në celularin që i humbi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark