×
Green

Kjo është mjekja kosovare që u licensua nga eksperti italian i estetikës

Insajderi
13 July 2021 - 10:25
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Të gjitha femrat që janë të suksesshme në punën e tyre, dhe këtë nuk e kanë arritur shpejt.

Pas tyre janë vjet e vjet të punës së rëndë, por edhe mënyrës së tyre të punës profesionale që i ka ngritur në nivele më të larta. Gati të gjitha femrat kanë tendencë të bëhen të suksesshme në punën që e bëjnë.

Edhe doktoresha dermatologe dr.Dafina Krasniqi e cila eshte e licencuar nderkombtarisht per estetik para disa vite,keto dite ajo licencohet nga profesor-doktori italian i njohur per estetik prof.dr Giuseppe Palamara Suksesi nuk ndodhë as shpejt e as lehtë, por është produkt i punës shumë vjeçare dhe të mundimshme.

Dr.Dafina eshte ajo qe njihet me punen e saj te sukseshme dhe ne hap me kohen dhe te arriturat e reja ne bote ne fushen e estetikes

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark