×
 • Showbiz
 • Show

  Mbresa thotë se Stresi ka gënjyer në raport të situatës me Kejsin

  Insajderi
  19 February 2023 - 13:48

  Mbresa i ka thënë Brunos se mendon që Stresi ka gënjyer disa herë në deklaratat e tij lidhur me situatën e tij me Kejsin, ish-bashkëshorten e tij.

  Këngëtarja u shpreh se reperi disa herë kishte thënë fjalën kontradiktore.

  Një herë tha se nuk ka pasur kontakt me të për një kohë të gjatë, më pas tha se ka pasur kontakt me të para se të hynte në Big Brother Vip Kosova”, ka thënë Mbresa.

  Ajo e përmendi edhe një moment kur ishte me një linjë të mendimit me Vedatin, i cili kishte dhënë një deklaratë për Kejsin dhe Stresin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark