×
 • Showbiz
 • Show

  Mimoza Mustafës s’po ia “lë shejë” mosha, ndan foto me bikini nga pushimet

  Insajderi
  20 September 2023 - 12:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

  Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

  Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

  E në këtë fund shtatori, Mimoza ka gjetë kohë qe t’i kalojë pushimet në bregdetin shqiptar.

  Nga atje, edhe pse po i afrohet të 50’ave, nuk kanë munguar pozat joshëse.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark