10:58 - 25 Maj 2023

Modelja gjermane Heidi Klum, ka magjepsur të gjithë pjesëmarrësit në Festivalin e Filmit në Kanë.

49 vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan të verdhë i cili ia vendoste në pah gjoksin e madh, transmeton Indeksonline.

Wow: Modelja gjermane, 49 vjeçe, ka veshur një ekran me bukë me një fustan të verdhë të guximshëm që paraqiste një detaj të prerë përgjatë gjoksit

Veshja ishte me një këmbë të çarë deri në kofshë dhe një pelerinë të cilën Heidi e ekspozonte teksa ecte në tapetin e kuq, por aty shihet që nuk ka të veshur sytjena.

Duke bërë fotografi për një moment, gati i doli gjoksi në fushë.

Teksa ishte duke marrë poza artistike vërehet momenti i sikletshëm i modeles.

Më poshtë foto./Indeksonline/

Stili: Veshja kishte një detaj të prerë përgjatë gjoksit dhe një këmbë të ndarë deri në kofshë
Stili: Duke i shtuar lartësi kornizës së saj me një palë taka të qarta, Heidi tërhoqi më tej vëmendjen me pamjen e saj me një detaj të argjendtë përgjatë shpatullave.Ansambli: Gjyqtarja e America's Got Talent veshi bravat e saj bionde në një stil poker straight dhe ia shtoi pamjen e saj me një palë vathë argjendiRrezatim: Heidi tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj të ekspozuar